Apie | tamsoje.lt

Andrej GalinEsu Andrej Galin gimiau 1987 gegužės 29 d.

Baigiau Levo Karsavino vidurinę mokyklą. Jau nuo 3 – 4 klasės domėjausi piešimu. Lankiau piešimo būrelius. Dalyvavau įvairiuose konkursuose. Dabar turiu grafinio dizainerio diplomą, kurį gavau VILNIAUS TECHNOLOGIJŲ IR DIZAINO KOLEGIJOJE po 4 metų vakarinių studijų. Mano specializacija – “Grafinis Dizaineris”.

Galiu kurti firminį stilių, formuoti ir ruošti maketus spaudai, projektuoti vidinę ir išorinę reklamą. Mano pagrindinė veikla – tinklalapių ir jų atskirų elementų kūrimas.

Dirbu su Adobe Photoshop, Adobe Dreamweaver, Adobe InDesign, Adobe Flash, Adobe After Effects, Adobe Premiere, Adobe Encore, CorelDraw, ArtRage ir panašiomis programomis. Išmanau HTML, CSS, PHP, MySQL.

Kodėl “Tamsoje.lt”? Tamsa – šviesos nebuvimas. Fizikoje gali egzistuoti tik sumažintas šviesos kiekis. Emocinis atsakas į tamsą lėmė jos simbolizmą literatūroje, mene, kultūroje. Tamsoje žmogaus regėjimo galimybės labai susilpnėja, todėl kyla nesaugumo, baimės jausmas. Niktofobams tamsa kelia itin didelę baimę, jie įsivaizduoja tamsybėje tykančius pavojus. Dalyje religijų tamsa taip pat laikoma blogio jėgų karalyste. Tad aš interpretuoju tamsą kaip ramybę, neliečiamybę. Tamsa – tai ideali erdvė kūrybai ir minčių rūšiavimui. Tai laisvė Jūsų fantazijoms ir vaizduotei. Tai įkvėpimas.