Kaip pakeisti akių spalvą? | tamsoje.lt

Kaip pakeisti akių spalvą?Retušuojant nuotraukas labai daug dėmesio suteikiama akims. Šitame straipsnyje mes keisime merginos akių spalvą. Naudosime “Adobe Photoshop” grafinį redaktorių. Tokią operaciją (spalvos keitimas) galima pritaikyti ir kitiems nuotraukos objektams. Galima pakeisti lupų, antakių, skruostų ir net makiažo spalvą. Visa operacijos esmė – iškirpti reikalingą objektą, nukopijuoti jį į atskirą sluoksnį, suderinti spalvų balansą ir apdoroti objekto kraštus, kad jis gražiai prisiderintų prie bendro vaizdo. Toliau – praktika. Keičiame akių spalvą.

Žingsnis 1. Atidarome nuotrauka “Adobe Photoshop” grafiniame redaktoriuje.

E01

Žingsnis 2. Naudojant “Polygonal Lasso Tool” įrankį pažymime (apvedame) objektą.

E02

Žingsnis 3. Pažymėtą objektą kopijuojame į atskirą sluoksnį. Spaudžiame “Ctrl + C” ir “Ctrl + V”.

E03

Žingsnis 4. Turime iškirptą objektą atskirame sluoksnyje. Dabar galime iškviesti įrankį “Color Balance”. Jis yra viršutiniame meniu: “Image > Adjustments > Color Balance”. Arba iškviečiam jį greita klavišų kombinacijos pagalba “Ctrl + B”. Toliau – žaidžiam su nustatymais. Kitaip sakant – maišom spalvas.

E04

Žingsnis 5. Su “Color Balance” parenkame reikalingą spalvą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad spalvas galima derinti trijose gradacijose – tai “Shadows”, “Midtones” ir “Highlights”. Taip mes galime išgauti būtent tokį atspalvį ir toną kokio mums reikia.

E05

Žingsnis 6. Dar su įrankiu “Levels” mes galime pakoreguoti spalvos “sodrumą”. Įrankis “Levels” yra viršutiniame meniu: “Image > Adjustments > Levels”. Arba jį galima iškviesti greita klavišų kombinacijos pagalba “Ctrl + L”.

E06

Žingsnis 7. Jau turime mums reikalingą spalvą ir toną. Dabar lieka sutvarkyti objekto kraštus, kad jis gražiai prisiderintų prie bendro vaizdo. Tą mes darome trintuko pagalba “Eraser Tool”. Įrankis turi būti atitinkamo dydžio. Pagal situaciją sureguliuojame trintuko dydį. Taip pat yra svarbu, kad trintuko forma būtų pasirinkta su “švelniais kraštais”. Įrankio “stiprumas” nustatomas apie 50%. Visus trintuko nustatymus galime pamatyti paveikslėlyje.

E07

Žingsnis 8. Su atitinkamai paruoštu trintuku apeinam aplink objektą (sluoksnis “Layer 1″). Atsargiai ir vos paliesdami objekto kraštą. Taip mūsų koreguoto sluoksnio “Layer 1″ kraštai “sušvelnės” ir akis atrodys natūraliai.

E08

Dabar galime palyginti rezultatą su originalu.

Palikti atsiliepimą