Kaip panaikinti spuogus? | tamsoje.lt

Spuogų naikinimasBrangus makiažas, unikalios veido priežiūros priemonės, vizitai pas dermatologą – viskas tai puiku. Tačiau nuo 15 megapikselių veidrodinio fotoaparato visų spuogų (ar kitų odos trūkumų) tikrai nepaslėpsi. Taip – tokia problema yra. Žmonių su idealia veido oda – tikrai nedaug. Šitą bėdą (nors ir dalinai) padės išspręsti mūsų mylimas “Adobe Photoshop”. Atsikratyti spuogų realybėje jis nepadės, tačiau geros nuotraukos garantuotos.

Spuogų maskavimas (slėpimas) “Adobe Photoshop” grafiniame redaktoriuje – tai paprasčiausias “sveikos” odos kopijavimas ir jos “klijavimas” ant spuogų, raukšlių ar kitų odos nelygybių.

Pradėsim. Turime nuotrauka. Paleidžiame “fotošopą” ir atidarome jame mums reikalingą vaizdą.

Grafiniame redaktoriuje pasirenkame “Clone Stamp Tool” įrankį. Būtent su juo ir bus atliekamos visos maskavimo operacijos.

“Clone Stamp” įjungtas. Dabar mums reikia pasirinkti kopijuojančio teptuko storį. Jis turi būti truputį didesnis už spuogą (ar kitą maskuojamą objektą).

Dabar pagrindas. Kaip ir buvo minima, visas principas – tai “sveikos” (gražios) odos kopijavimas ir “įklijavimas” ant spuogo (ar kito odos defekto). Būtent tą ir daro “Clone Stamp Tool”.

Tam, kad pažymėti vietą iš kur “Clone Stamp” turi kopijuoti sveiką odos plotą – užspaudžiam “ALT” klavišą ant klaviatūros ir kairiniu pelės mygtuku pažymime švarų odos plotą (tašką) netoli spuogo (ar kito odos defekto).

“Sveikas” odos plotas (taškas) nukopijuotas. Dabar galime jį tiesiog atkartoti paspaudus kairiniu pelės mygtuku ant spuogo (ar kito odos defekto). “ALT” mygtuko daugiau laikyti nereikia. “ALT” reikalingas tik pažymint vietą iš kurios kopijuosime.

Taip “Clone Stamp Tool” kopijuoja su “ALT” pasirinktą vietą ir atkartoja ją jums reikalingoje.

Maskuoti odos defektus galima taškais. Kitaip sakant – “paspaudimas po paspaudimo”. Taip pat “Clone Stamp” įrankiu galima ir braukti (kaip paprastu teptuku). Tada jis kopijuos viską, ką ras savo kelyje. Nebijokite eksperimentuoti.

“Clone Stamp” įrankiu galima slėpti, valyti ir maskuoti ne tik odą. Įrankis tikrai gan smagus. Juo galima ir šiukšles nuo žolės nuimti ir įbrėžimą nuo mašinos nuimti…

Galutinis rezultatas. Pakoreguojame nuotraukos toną, pafiltruojam ir išsaugom.

Palikti atsiliepimą