Kas tas “Grumpy Cat”? | tamsoje.lt

Paniuręs katinasInternete dažnai gimsta pasaulinio masto sensacijos. Tie patys “Troll face”, “Demotyvacijos”, “Harlem Shake” ir t.t. Tačiau vienas iš pačių įdomiausių “virusų” vaikščiojančių internete dabar  yra – “Grumpy cat” (liet. paniuręs katinas). “Grumpy Cat” – tai tikras katinas (o tiksliau sakant – katė). Katės snukis (dėl netaisyklingo sąkandžio) nuolat atrodo piktas ir pavargęs, tarsi katė būtų tikra niurzga. Jos šeimininkė yra Tabatha Bundesen, o katė išgarsėjo jos brolio Bryano dėka. Tikrasis katės vardas – Tartar Sauce (liet. Tartar padažas). “Paniurusio katino” populiarumas prasidėjo tada, kai jo šeimininkės brolis įdėjo kelias augintinio nuotraukas į vieną interneto svetainę. Internautai tiesiog patrako dalintis šiomis nuotraukomis, kurdami vis šmaikštesnius prierašus.

Šeimininkams neliko nieko kito, kaip pasidalinti savo augintinio vaizdo įrašu ir, galiausiai – atidaryti interneto svetainę grumpycats.com, kurioje paniurėlės nuotraukų ir aprašymų apie jos kasdieninę veiklą – į valias. Jei gerbėjams neužtenka elektroninės erdvės, retsykiais organizuojami katės “susitikimai su gerbėjais”. Svetainėje pateikiama informaciją, jog katinas nėra parduodamas, taip pat neketinama jos veisti, stengiantis išgauti būrį panašių “niurzgų”.

“Grumpy Cat” - grafinio dizaino elementas

“Grumpy Cat” lankėsi keliose televizijos laidose ir turi (kaip ir kiekvienas įžymus katinas ar šuo) marškinėlių, puodelių, ženkliukų ir netgi rankinių liniją su savo atvaizdu. Šmaikštuoliai internautai panaudoję katino nuotraukas kuria montažus, su užrašais: “Žinai, kas džiugina būnant lauke? Ogi niekas!”, “Labas rytas? Tokio dalyko nebūna”, “Viduje iš tiesų esu pūkuota ir švelni… nes ką tik suėdžiau tavo žiurkėną!” ir panašiais. Toliau – marškinėlių, darbalaukių, ir kitų įdomybių pavyzdžiai.

Palikti atsiliepimą