Lietuviško marketingo ypatumai | tamsoje.lt

Kartais žmonės norėdami kažką greitai “prastumti” (parduoti) pridaro juoko.  Pasitaiko tokių skelbimų, kad tikrai sunku susilaikyti ir išlikti ramiam. Panašūs dalykai jau buvo, bet šitas atvejis – išskirtinis. Vilnietis parduoda BMW 750 E65/66. Tekstas originalus, nekoreguotas. Toliau – nuoroda į skelbimą, skelbimo kopija ir skelbimo tekstas.

Nuoroda į skelbimą: http://ru.autogidas.lt/bmw-750-e6566-sedanas-2004-0125675652.html

Skelbimo tekstas:

Mete sugyventienė? Forum Palace stajankiej negauni respecto tašku? Muchamoraj nepraleidžia iš A juostos? Važiuojant Gedimino prospektu nori kad katitės atsigręžtu, bobutės žegnotusi, o provincialai fotografuotu?
Tuomet šis automobilis kaip tik tau.
Krc apie jį. 5 litrų benzininė šio agregato jegainė yra to shto nada kiekvienam prakrutusiam dielavarui, varYklio galios pilnai užtenka nuvažiuoti greitai ant strelkos, suvalgyti česnakini kebabą kalvarkej arba elegantiškai nusifotografuoti skvarečnike laikant 17 geležiake, Dūjų niekada nebuvo, nes tai realiai yra pamojna ir ne po paniatijam. Trancporto priemoneje yra sumontotos galingos bixenon lentputės, įjungus jas seniai su savo bulkom iš antros eilės srazu valina į griovį ir išlipe atiduoda pagarbą.
Krc salonas šio BMW sasviom ledas, įlipe į jį pastebite kad jame realiai prabangiau negu Valdovu rumuose, acisėdė į vairuotojo Sostą jus jausites kaip Anglijos karalienė, nieko keisto tam kad pasiūti viena sedynę buvo sunaudota po tris baltasias meškas, kurios realiai nyksta ir pa dišovke ju negausi. Pasisodinę į tokia auto katitęs po Marushkos, vakare laiminga pabaiga jums bus garantuota (išbandyta ne kartą, atvičiaju). Jame taip pat yra sumontuota xDrive sistema, kas realiai praverčia važinėjant į verslo susitikimą Nemenčinės miškuose(muchamorams galesiu pademonstruoti).
Autamobilis buvo remontuotas tik gerom germaniškom dalim Rimtame dylerinineme servise Rimtiem žmonėm. Padangos vasarinės nes taip realiai yra pigiau, jei užklimpsit aplinkiniai muchamorai yra visuomet pasiryžę padėti jeigu ne, motyvojate juos beisbolo lazda (kuria paliksių tik už papildoma kainą), į kaina ieina ir visas butyrkos albumas, su duševnom dainom pra žyzn ir zoną.
SMS neskaitau, nes tai realiai yra pamoina, rimti kentai skambina, pamatyti galima prie prabangaus Hanner pastato esančioje zapravkeje lukoil.
Skambučiai su PavIdo scenom nelaukiami.

Skelbimo originalus vaizdas:

Palikti atsiliepimą