Paslaugos | tamsoje.lt

Esu laisvai samdomas grafinis dizaineris. Dirbu pagal autorines ir kitas sutartis. Mano darbų pavyzdžių galite surasti tinklalapio skiltyje “Darbai”. Savo darbus skirstau į skaitmeninius - “Digital works” ir meno kūrinius - “ArtWorks”. Užsakyti žemiau išvardintus darbus (ar paslaugas) galima elektroniniu paštu driuxogenium@gmail.com arba telefonu 8 683 24 695.

Andrej GalinSkaitmeniniai darbai

Nuotraukų retušavimas. 
Nuotraukos spalvų korekcija, odos kosmetinių trūkumų korekcija, akių ir plaukų spalvos keitimas, nereikalingų objektų šalinimas, nuotraukos fono keitimas, koliažo maketavimas ir t.t.
Firminio stiliaus kūrimas.
Logotipai, vizitinės kortelės, įmonės (firminiai) blankai, skrajutės, plakatai, brošiūros, lipdukai, maketai firminėms dovanoms ir t.t.
Tinklalapių dizainas ir programavimas.
Tinklalapių dizaino piešimas, atskirų grafinių elementų paruošimas, svetainių su turinio valdymo sistema (TVS) kūrimas, HTML (statinių) puslapių kūrimas, puslapių modernizavimas ir koregavimas, papildomų modulių įdiegimas (programavimas).
Reklaminių banerių (skydelių) maketavimas.
Įvairių dydžių JPG/PNG (statinių), GIF ir FLASH (judančių) reklaminių banerių (skydelių) maketavimas.
Lauko (išorinės) reklamos maketavimas.
Lipdukai, plakatai (tentai), maketai šviesdežėms ir iškaboms, reklama ant automobilių.

Meno kūriniai

Įvairių dydžių paveikslų tapyba pagal užsakymą (iš nuotraukos arba laisvas stilius), nedidelių interjero dekoracijų gamyba, instaliacijų kūrimas. Užsakyti (nusipirkti) galima ir daugumą iš mano jau sukurtų ir patalpintų šitame tinklalapyje darbų (skiltis “ArtWorks”).

*Visi dizaino (maketavimo) darbai ir meno kūriniai yra unikalūs ir jų kaina yra sutartinė.