Tinklalapis “VillaTop.lt” | tamsoje.lt

“Villa Top” Sodybos veikla sėkmingai tęsiasi jau kelis metus iš eilės. Teisingai parinkta reklamos strategija šeimininkui leidžia palaikyti sodybą ir investuoti į jos plėtrą. Kitaip sakant – pelnas yra. Tikrai džiugina tas faktas, kad tas pelnas investuojamas į pačią sodybą ir į jos reklamą. Kaip ir daugumos įmonių, “Villa Top” startas – buvo tinklalapis. Žemiau – mano darbas, sodybos tinklalapis-vizitinė kortelė www.villatop.lt

Sodybos tinklalapis buvo kurtas be tam tikrų laiko terminų ir šeimininko detalių nurodymų. Todėl pats darbas asmeniškai man labai patinka. Administruoti puslapį kuris tau patinka – darbas tikrai malonus. Kitaip sakant – “sukurta su meile”. Žemiau – keli “Villa Top” tinklalapio kadrai.

“Villa Top” Sodyba yra 9 km nuo Vilniaus. Puikiai pasiekiama tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Pokylių vienkiemis yra lapuočių prieglobstyje prie upelio. Namas su nuostabiomis terasomis, poilsio kambariais, pirtimis ir pokylių sale. Vos 9 km nuo Vilniaus, Sudervės link, Čekoniškių vienkiemyje. Miškelio apsupta poilsiavietė prie čiurlenančio upelio ir jaukaus tvenkinio su lieptu. Jame galima maudytis, pažvejoti ir pagautą žuvį čia pat išsikepti. Yra rūkykla, kur galite patys išrūkyti žuvį, šašlykinė. Įrengta profesionali garso aparatūra “Wharfadale” su šviesos muzika. Yra galimybė rengti mini festivalius, nes vieta yra dauboje su jaukia pievele aplink tvenkinį. Dviejų aukštų moderniai įrengtas pastatas su didele, medžių apsupta šokiams įrengta terasa. Pokylių ir konferencijų salė, kurioje jaukumo suteiks šiluma, sklindanti iš židinio. Yra šiuolaikiška ir moderni virtuvė. Atpalaiduojanti pirtis su integruota šviesos terapija. Patogūs ir erdvūs dušai. Klientų patogumui antrame aukšte įrengti atskiri jaukūs dviviečiai kambariai. WC pirmame ir antrame aukštuose.

Palikti atsiliepimą