“Villa Top” sodybos specialaus pasiūlymo maketai | tamsoje.lt

Villa Top sodybaVykdant “Villa Top” sodybos reklaminę kampaniją yra pastebėta, kad turime laisvų dienų. Tos laisvos dienos – darbo dienos. Paprasta logika – darbo dienomis žmonės dirba. Nebent tik vakarais yra užsakomos pirtys, salė ar poilsio kambariai. Tad yra nuspręsta, kad darbo dienomis galima nuomoti sodybos aplinką su visais patogumais tik už 30 litų (vienam žmogui). Taip sakant “eksperimentinė akciją”.

Už 30 litų žmogus galės naudotis beveik viskuo, kas yra “Villa Top” sodybos teritorijoje (saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė, pievos, suolai, stalai, tvenkinys, virtuvėlė, dušai, tualetas, terasos ir t.t.). Už papildomą mokestį galima žvejoti (pasiimti žuvį su savimi ar rūkyti ją vietoje), pasilikti nakvoti poilsio kambaryje arba išnuomoti poilsio kambarį dienos metu trumpam laikui.

Idėja yra. Toliau buvo sumaketuoti ir išplatinti socialiniuose tinkluose keli reklaminiai maketai, kad sudominti tam tikrą klientų segmentą. Atrodo jie taip:

Villa Top sodyba Villa Top sodybaVilla Top sodybaVilla Top sodyba* Prie maketų dar buvo segamos papildomos pasiūlymo sąlygos.

Palikti atsiliepimą