Amazfit GTR: naujas išmanusis laikrodis

Kompanija Huami, bendradarbiaujant su Xiaomi, pristatė naują išmanųjį laikrodį Amazfit GTR, kuris leidžia sekti fizinį aktyvumą.

Siūlomi du skirtingi laikrodžio dydžiai – 42mm ir 47mm. Taip pat skiriasi medžiagos iš kurių pagamintas laikrodžio korpusas (nerūdijantis plienas, aliuminis ir titanas) ir skirtingi dirželių dizainai.

Amazfit GTR laikrodyje naudojamas AMOLED ekranas su Corning Gorilla Glass 3 apsaugos stiklu. Mažesnio modelio ekrano dydis yra 1,2 colio (390 x 390 taškai), didesnio – 1,39 coliai (454 x 454 taškai)

Baterija viena iš stipriųjų Amazfit GTR laikrodžio privalumų. 47mm modelis turi net 410 mAh talpos bateriją, kuri leidžia naudotis laikrodžiu iki 24 dienų nuo vieno pakrovimo. Mažesnis, 42mm modelis turi 195 mAh baterija ir vieno pakrovimo užteks iki 12 dienų naudojimui.

Laikrodis turi daug skirtingų daviklių: BioTracker PPG kuris matuoja širdies ritmus (tik 47mm modelyje), šešių ašių akselerometrą, geomagnetinį daviklį, barometrą, apšvietimo daviklį, GPS/GLONASS imtuvą. Taip, laikrodis turi integruotą GPS ir GLONASS imtuvą, kas leidžia dar detaliau sekti fizinį aktyvumą. GPS režime didesnis modelis veiks iki 40 valandų nuo vieno pakrovimo, mažesnis – iki 22 valandų.

Kaip ir dauguma išmaniųjų laikrodžių, Amazfit GTR yra atsparus vandeniui, gali veikti iki 50 metrų gilyje.

Įšmatavimai ir svoris:
47mm modelis – 47,2 × 47,2 × 10,75 mm ir sveria  36–48 gramų (priklauso nuo medžiagos iš kurios padarytas korpusas)
42mm modelis – 42,6 x 42,6 x 9,2 mm ir 25,5 gramų

Ryšiui su telefonu palaikyti naudojamas Bluetooth 5.0 LE, taip pat yra NFC modulis. Palaikomos operacinės sistemos – Android 5.0, iOS 10.0 ir naujesnės sistemos.

Apibendrinant tai kas parašyta anksčiau, galima išskirti kelis Amazfit GTR privalumus:
1. Ilgas darbas nuo baterijos: iki 24 dienų paprasto naudojimosi, iki 40 valandų aktyvaus užsiėmimo sportu.
2. Išskirtinė išvaizda: trys korpuso variantai, keičiami dirželiai, galimybė keisti ekrano dizainą.
3. Tinka sportuojantiems: 12 skirtingų sporto programų, integruotas GPS/GLONASS imtuvas

Šiuo metu Gearbest parduotuvėje vyksta akcija – perkant virš 100$ taikoma 10$ nuolaida, todėl šį laikrodį galima įsigyti vos už 139,99$.


 1. Internetu rašo:

  Manau puiki kaledine dovana. Pagaliau laikrodis panasus i klasikini laikrodi, tik turintis visas ismaniasias funkcijas. Pastebejau, jog ir paaugliai pamege sekti nueitu zingsniu skaiciu, fizinio aktyvumo rodiklius. Yra tose technologijose naudos, nes jaunimas tikrai pernelyg vangus, tad galbut uzsibrezti tikslai ir technologiju patrauklumas pades daugiau judeti, sportuoti

 2. biuro kedes rašo:

  Mano sesė kaip tik tėčiui nupirko tokį laikrodį gimtadienio proga. Pats tai manau, kad mano dovana buvo geresnė. Nupirkau jam biuro kėdę, kadangi jis labai daug dirba prie kompiuterio ir jau esu girdėjas, kad skundžiasi ja, nes ji jau nebepatogi. Tai nors laikrodis ir veikia bei atrodo puikiai, jis nesukelia tiek problemų kiek gali sukelti sena nepatogi kėdė. Abiem dovanom žinoma jis buvo labai patenkintas. Tačiau žinau kad šį kartą tikrai pranokau sesę 😀

 3. Audrius rašo:

  oi kaip gražu… įsivaizduoju, kad toks prabangus laikrodis ir atkeliauja gražioje dėžutėje su individualia paauksuota spauda. kartonodezes.lt

 4. Gedas rašo:

  ačiū, čia pas jus naudinga info.. o apie automobilius galvojat gal irgi apžvalgas daryti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *