Gearbest 6-asis gimtadienis

Gearbest 6-asis gimtadienis

Visą kovo mėnesį GearBest internetinė parduotuvė švenčia savo šeštąjį gimtadienį. Visus laukia nuolaidų kuponai, Lucky Bag loterijos, galimybė nusipirkti pigiau pasinaudojus Pre-order nuolaidomis ir daugiau gerų pasiūlymų pirkėjams. Gearbest gimtadienio akcijos prasidėjo dar kovo 9 dieną ir tęsis iki 26 dienos. Kinijos verslas jau atsigavo po koronaviruso epidemijos, po užsakymo apmokėjimo prekės išsiunčiamos kaip įprasta – per 1-3 darbo dienas.

Kovo 21 diena – GearBest gimtadienis

Būtent kovo 21 dieną Gearbest parduotuvė švenčia savo šeštąjį gimtadienį. Pirkėjus laukia 3 milijonų dolerių nuolaidų kuponų dalinimas, karšti pasiūlymai nuo 0,99$, šešis kartus daugiau taškų už kiekvieną užsakymą. Nors tikras gimtadienis yra 21 dieną, šventinis festivalis tęsis 18 dienų: nuo kovo 9 d. iki kovo 26 d.

Gearbest gimtadienio grafikas

Už kiekvienos dienos prisijungimą – nuolaida

Kiekvienas pirkėjas, prisijungęs prie parduotuvės, gauna 2 taškus. Tie, kas prisijungs 2 dienas gaus 3$ nuolaidos kuponą užsakymams virš 30$, 3 dienas – 4$ nuolaidos kuponas užsakymams virs 40$, 4 dienas – 5$ nuolaidos kuponas užsakymams virs 50$, 5 dienas – 6$ nuolaidos kuponas užsakymams virs 60$, 6 dienas – 8$ nuolaidos kuponas užsakymams virs 80$.

Gimtadienio nuolaidos už prisijungimą

Ieškokite raktažodžių ir gaukite duovanas

Ieškokite tekstinių raktažodžių, suveskite juos paieškos laukelyje ir galėsi atidaryti dovanų dėžutę su staigmena!

Gimtadienio raktažodžiai

Gearbest gimtadienis – geriausi pasiūlymai!

Depozitas Pre-order prekėms – sumokėjus 5$ galima sutaupyti 10$.

Pre-order gimtadienio akcijos

Prekės iš sandėlių visoje Europoje: Čekija, Lenkija, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Amerika. Greičiausias pristatymo būdas iki jūsų namų.

Nuolaidos iš Europos sandėlių

Gearbest siūlo įsigyti įvairių Xiaomi prekių žemiausiomis kainomis.

Xiaomi gimtadienio pasiūlymai

Lucky bag staigmenos

Kaip ir kiekvieną gimtadienį, Gearbest siūlo įsigyti Lucky bag prekes – tai staigmenų maišeliai kuriuose galima rasti vertingų prekių už žemesnę kainą.

Lucky bag gimtadienio akcija

Kuponų lietus

Gearbest gimtadinio proga paruošė 120 tūkstančių kuponų kurių bendra vertė siekia 690000$. Taip pat daug kuponų rasite ir šio puslapio „Gearbest kuponai” kategorijoje.

Gearbest gimtadienio kuponai

Daugiau gerų pasiūlymų gimtadienio proga

Siuskite „Gearbest Online Shopping” pragramėlę iš App Store ar Google Play ir ieškokite dar daugiau gerų pasiūlymų ir nuolaidų.

Nuo kovo 20 dienos iki kovo 23 dieno už kiekvieną prekių krepšelį gaukite 6 kartus daugiau Gearbest taškų ir išleiskite juos sekančiuose pirkimuose.


  1. Tomas rašo:

    Gearbest geras dalykas, gera parduotuvė, ne vieną daikčiuką teko pirk ir siųstis, visokių smulkmenėlių, Dabar įdomu kaip bus su tais muitais naujais, kaip išeis siųstis iš tokių parduotuvių, ar apsimokės

  2. Meniu rašo:

    Buvau pradėjęs kažkada domėtis šita parduotuve, bet planai pasikeitė, nedaėjau iki jos. Prekes teko apžiūrinėt biškį, tai variantų įdomių ir vertingų yra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *