Xiaomi Mi Band 3 apžvalga

Gandai apie populiarios sportinės apyrankės naują versiją atsirado dar 2018 metų sausio mėnesį. Oficialiai Xiaomi išleido Mi Band 3 gegužės pabaigoje.

Galimybės:

 • Laiko atvaizdavimas
 • Skambučių, žinučių ir programėlių pranešimų rodymas
 • Žingsnių skaičiuoklė
 • Nueito atstumo rodymas (matuojamas naudojant telefono GPS)
 • Pulso matuoklis
 • Sudegintų kalorijų skaičiuoklė
 • Orų prognozės rodymas (dabartinės ir 2 dienom į priekį)
 • Miego fazių stebėjimas

Apyrankė pilnai apsaugota nuo dregmės ir dulkių – IP68 apsaugos lygi. Nors gamintojas nurodo, kad apyrankė gali būti naudojama 50m gilyje, nepatariama dėvėti ją einant į pirtį (dėl aukšto temperatūros) ir plaukioti baseine (dėl naudojamos chemijos vandenyje). Padidinta baterijos talpa iki 110 mAh, kol kas kalbama apie 20 dienų veikimą po pilno pakrovimo. Lyginant su ankstesne Mi Ban 2 versija tai beveik perpus mažesnis skaičiuos, tikėkimės su sekančiais programinės įrangos atnaujinimais veikimo laikas bus pailgintas. Planuojama išleisti versiją su NFC, kas leis naudotis bekontakčiu mokėjimu.

Pakuotė

Mi Band 3 supakuotas į dėžutę su skaidriu dangteliu, pro kurį matosi apyrankės kapsulė. Guminė apyrankė, krovimo laidas ir instrukcija guli dėžutės viduje.

Ekranas

Ekranas tapo didesnis, 0,78 colių įstrižainė,tai yra beveik dvigubai daugiau nei Mi Band 2 (0,42 coliai). Ekrano raiška taip pat padidėjo 128×80 pikseliai. Mi Band 3 ekranas pagamintas pagal OLED technologiją ir turi lietimui jautrų valdymą.

Išvaizda

Šį kartą Xiaomi gamintojas išleido trijų spalvų versiją: klasikinė juoda, mėlyna ir raudona (oranžinė). Pati kapsulė liko tos pačios spalvos – juoda, skiriasi tik guminės apyrankės spalva.

Kaina.

Šiuo metu apyrankės kaina yra apie 30-35$.
Pirkti iš GearBest: Xiaomi Mi Band 3 Smart Bracelet
Pirkti iš AliExpress: Xiaomi Mi Band 3


 1. Vita rašo:

  Man labai įdomi funkcija miego fazių stebėjimas. Atkreipiau dėmesį, jog miegant patogiai ant naujų baldų miegas tapo ramesnis. O ir jaučiuosi žinoma geriau po gero poilsio. Šiaip labai skeptiškai buvau nusiteikusi prieš tas apyrankes, bet tikrai patogu ir naudinga.

 2. jurgita rašo:

  laba diena pasakykit kaip nustatyti apyrankeje kad rodytu skambucius ir zinutes nes niekur nerandam. aciu.

 3. Importas rašo:

  O man įdomu, kodėl perkant šio gamintojo prietaisus Lietuvos parduotuvėse, prašoma susimokėti daugiau nei 30 Eur mokesti už autorines teises ar kažką panašaus, nes priešingu atveju nebus atliekamas garantinis mokestis. Nejau importuojami ir parduodami be visų tam skirtų dokumentų, ar tai noras pasipinigauti? Juk parduodama prekybos tinklo parduotuvėje, tad manau atvežti tikrai su visais privalomais dokumentais.

 4. zidiniaipigiau.lt rašo:

  Tokią apyrankę tėčiui padovanojau gimtadienio proga. O jis žmogus toks savotiškas. Man kamino įdėklą padovanojo, nes žinojo kad tvarkom kaminą ir kad vis tiek reikės pirkti. Apyrankė jam patiko, nusipirkau tokią ir pats, tai nesiskundžiu

 5. juodasisalksnis.lt rašo:

  Man patinka stebėti miego kokybę apyrankės pagalba. Tiesa, pakeitus lovą ir čiužinį į kokybišką, prabundu tikrai mažiau, tad manau, jog apyrankė miego ciklą rodo pakankamai tiksliai.

 6. Antanas rašo:

  svarbus aspektas, kad kroviniai su baterijomis ličio būtų vežami saugiai,pagal visus reikalavimus. visai būtų įdomu straipsnį jūsų paskaityti apie 3PLDGM

 7. internetu rašo:

  ar sekate kas nors miego kokyę laikrodžio pagalba? aš svarstau.. kai vaikas turėjo problemų su miegu ir išsprendėm su specialiste, kažkaip susirūpinau ir savo miegu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *