Xiaomi Mi Band 4 – darbas su firmware

Šio straipsnio idėja gimė tada, kai nusprendžiau sulietuvinti savo turimą Xiaomi Mi Band 4 laikrodį. Paieškojus internete sprendimų, radau geekdoing.com forumo temą, kur lietuviai jau yra padarę sulietuvinimą Mi Band 4 laikrodžiui. Sulietuvinimas padarytas 1.0.7.44 versijos pagrindu, resursų failo versija v78. 2019-12-20 Xiaomi išleido atnaujinimą 1.0.7.60, kurio resursų failo versija yra naujesnė – v83. Palyginus šių dviejų versijų skirtumus, pamačiau, kad v83 papildomai turi 3 frazes. Tokiu atveju v78 sulietuvinimas netinka ir, netgi jį įrašius, MiFit programėlė automatiškai atnaujins vertimą į v83.

Čia rinksiu reikiamus failus ir įrankius, kad pačiam pakoreguoti tekstų vertimus. Tikiuosi darbo pabaigoje turėsiu paruoštą naujausią vertimų failą, kurį pavyks įrašyti į laikrodį.

Skaityti toliau „Xiaomi Mi Band 4 – darbas su firmware”

Android X96H priedėlis – apžvalga ir testai

X96H priedėlis - apžvalga ir testai

Iš Gearbest parduotuvės apžvalgai gavau Android X96H priedėlį. Konkretus gamintojas nenurodytas, ant priedėlio lipduko yra užrašas „OTT TV BOX”. Panašu, kad tai dar vienas „none-name” kiniškas priedėlis, bet reikia pripažinti, kad X96H dirba stabiliai ir pakankamai greitai. Pasidalinsiu savo patirtimi naudojant Android X96H priedėlį kasdien virš mėnesio.

Skaityti toliau „Android X96H priedėlis – apžvalga ir testai”

Xiaomi Mi Band 4 – sulietuvinimas

Neretai manęs klausia, ar Xiaomi Mi Band 4 palaiko menių lietuviu kalba? Deja, tarp oficialiai palaikomų kalbų lietuvių nėra. Yra anglų ir rusų, ir pajungus apyrankę prie telefono su nustatyta lietuvių kalba – Mi Band 4 atsinaujina į anglų kalbą. Geekdoing.com forume radau sulietuvinimą ir jo pagrindu paruošiau atnaujintą lietuvių kalbos versiją Mi Band 4 apyrankei.

Skaityti toliau „Xiaomi Mi Band 4 – sulietuvinimas”

Gamivo.com – žaidimai ir Windows 10 pigiau

Noriu parekomenduoti Gamivo.com elektroninę parduotuvę. Čia rasite didelį pasirinkimą populiarių kompiuterinių žaidimų. Po pirkimo gaunate kodą, kurį reikia aktyvuoti registruojant žaidimą (pvz. Steam, Origin). Geros kainos, patogūs mokėjimo būdai (PayPal, BitCoin, WebMoney, VISA/AMEX/MasterCard). Taip pat čia galima nusipirkti Windows 10 Home ir Pro versijų aktyvavimo kodus vos už 7 Eurus.

Skaityti toliau „Gamivo.com – žaidimai ir Windows 10 pigiau”