Xiaomi 70 minutes vaizdo registratorius

Tai  Xiaomi ir Mijia kartu pagamintas kompaktiškas ir kokybiškas automobilinis vaizdo registratorius. Pilnas pavadinimas Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR. Apžvelkime detaliau šį produktą.

Išorė. Pats registratorius ir jo tvirtinimas pagamintas iš plastiko. Jokių girgždėsiu ar laisvumo nepastebėjau, pagamintas tikrai kokybiškai. Registratorius yra cilindro formos, ilgis 9 cm, diametras 3 cm. Lengvai paslepiamas automobilyje už galinio vaizdo veidrodėlio. Tvirtinasi prie stiklo ant dvipusės lipnios juostos. Juosta kokybiška per 1 mėnesį naudojimo neatsiklijavo, manau laikys ir toliau be jokių problemų. Pritvirtintas registratorius reguliuojasi tik vertikaliai, todėl klijuojant ant stiklo iškarto reikia sureguliuoti horizontalią padėti, nes vėliau tai padaryti bus neįmanoma. Iš vienos registratoriaus pusės yra maitinimo microUSB lizdas, vieta įdėti microSD atminties kortelę ir RESET mygtukas. Iš kitos pusės yra valdymo mygtukas su indikacija, kuri nurodo registratoriaus būseną, Apie valdymą ir indikaciją pakalbėsime vėliau.

Parametrai. 
Apžvalgos kampas: 130 laipsnių
Kamera: Sony IMX323 sensorius, 2MP, diafragma F2.2, H.264 kodekas
Video įrašymas: 1920×1080, 30 fps
Baterija: integruota, Li-Po, 240 mAh
Atmintis: palaiko microSD atminties korteles iki 128 Gb
WiFi: yra, naudojamas tik sujungimui su telefonu
Smugio gaviklis: yra
Darbinė temperatūra: nuo -20 iki +60 laipsnių

Komplektacija.

 • Registratorius su tvirtinimu prie stiklo.
 • Skaidri plėvelė, kuri klijuojama prieš tvirtinant registratorių. Pats jos nenaudojau, tikrai tvirtai laikosi priklijuotas prie stiklo. Svarbu gerai nuvalyti stiklo paviršių prieš klijuojant registratorių.
 • USB maitinimo laidas, 3,5 metrų. Ilgio užtenka gražiai paslėpti laidą už salono panelių ir pajungti prie saugiklių ar relių bloko.
 • Maitinimo blokas, kuris jungiasi į automobilinę 12V rozetę.
 • Vartotojo instrukcija kinų kalbą. Ne bėda, atsiuntus telefone „70mai” programėlę bus angliškas aprašymas.

Valdymas.
Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR registratoriu valdomas vieno mygtuko pagalba:
* Vienas paspaudimas kai registratorius išjungtas – įjungia registratorių.
* Vienas paspaudimas kai registratorius įjungtas – įjungia/išjungia WiFi. Apie WiFi būsena galima sužinoti iš indikacijos aplink mygtuką: pulsuojanti šviesa – WiFi įjungtas, dega tolygiai – WiFi išjungtas.
* Palaikyti mygtuką užspaustą – išjungia registratorių.
* Trys paspaudimai – suformatuoti atminties kortelę.
* Penki paspaudimai – atstatyti į gamyklinius nustatymus.

Toliau visas registratoriaus valdymas vyksta naudojant „70mai” programėlę. Galima atsisiųsti iš Apple App Store arba Google Play.

Prisijungimas per WiFi.
Įjungiame WiFi registratoriuje, jeigu jis buvo išjungtas – vieną kartą paspaudžiame valdymo mygtuką. Pradeda mirksėti indikatorius aplink mygtuką. Telefone surandame WiFi tinklą pavadinimu „70mai_d01_xxxx”. Prisijungimo slaptažodis pagal nutylėjimą bus „12345678”. Telefone paleidžiame „70mai” programėlę ir sekame instrukcijas ekrane. Bus parodyta naudojimosi instrukcija.

Dažniausiai parduodama kiniška registratoriaus versija, todėl valdymas balsu neveiks, nebent mokate pasakyti frazes kiniškai. Kiekvieną kartą įjungiant registratorių ar valdymo metu jis kalba kiniškai, pranešdamas apie pasikeitusią būseną. Per nustatymus valdomas tik garso stiprumas ir punkto išjungti ten nėra. Kad išjungti registratoriaus garsą pilnai, po prisijungimo prie jo, telefono interneto naršyklėje užtenka atidaryti šią nuorodą:

http://192.72.1.1/cgi-bin/Config.cgi?action=set&property=Camera.Menu.ApkGetVol&value=VOL0

Xiaomi 70 Minutes Smart WiFi Car DVR išpakavimo video.

Įsigyti Xiaomi 70 minutes Smart WiFi Car DVR registratorių galima populiariuose interneto parduotuvėse. Kaina apie 29-35$.
GearBest: 70mai Smart WiFi Car DVR from Xiaomi
AliExpress: Xiaomi 70 minutes Smart WiFi Car DVR


 1. TerraProject rašo:

  Hm… nupasakota graziai. O siustis ji is kinijos? Ar galima gauti geresne versija? Is kinijos patikimumas labai ribotas. Gal Lietuvoje kas prekiauja originaliais? Jei taip, idomu kokie terminai po uzsakymo, kokia tiekimo grandine, jos valdymas

 2. kaina rašo:

  Noriu savo draugei nupirkti vaizdo registratorių, kaip manot ar kainos ir kokybės santykis geras? Ar geriau sumokėt daugiau, bet gerą daiktą įtaisyt? Nesinori prastą nupirkt, nes bus pastoviai įjungtas ir naudojamas.

 3. kroviniu ekspedijavimas rašo:

  Mūsų įmonė prieš metus tokių užsipirko iš svetur didelį kiekį. Buvo gana paklausi prekė, greitai išpardavėm. Man teko užsiimti jų atgabenimu mums. Todėl paieškojas geriausio varianto, radau kas pigiausiai ir greičiausiai tai galės padaryti. Na ir ištikrųjų nenusivylėme. Tikrai labai puiki logistikos įmonė. Būtinai rinksimės ją ir ateityje

 4. Milda rašo:

  Mes savo įmonei nupirkom tokius pabandymui, vairuotojams lengva įsijungti, valdyti, esame patenkinti. Vežiojame daug krovinių su siramis.lt, vaizdo registratorius yra būtinas, o šis, dar ir puikus.

 5. trafic.lt rašo:

  Gaila tokio neturėjau, kai kažkas atsitrenkė ir pabėgo. Dar draudimas buvo pasibaigęs, tai iš savų turėjau tvarkyt. Gerai, kad turiu tašką jau išbandytą ir patikimą, kuriame detalių nebijau pirkti, o ir kainos gana padorios. Labai kokybiškų kilimėlių turi

 6. Europoje rašo:

  Labai svarbu ne tik paprastiems vairuotojams, bet ypatingai tolimų reisų su prekėmis, kad jei ką neliktų jie vargšai kalti ir už viską atsakingi. Vaizdo registratoriu yra ne vieną išgelbėjęs..

 7. infolink rašo:

  Pažiūrėjau kainas jų, tai dar visai padorios lyginant su kokybe. Pirkau prieš pora metų Manta kažkurį modelį (23 eur lygtai buvo), tai toks pusėtinas, prie stiklo sunkiai limpa, bet veikia

 8. auto skelbimai rašo:

  Sveiki, norėčiau pasidalyti su jumis naudoti automobiliai vilniuje. Po ilgų automobilio paieškų susidūriau su šia svetaine. Visur, kur tik bandžiau rasti automobilį, buvo nurodyta arba didelė kaina, arba melas apie automobilio būklę.  Ir koks laimingas buvau, kai susisiekiau su Longo. Perskaitęs apie automobilio savybes ir funkcijas, buvau sužavėtas. Prieinamos kainos, platus modelių asortimentas ir įvairūs paketai, tinkantys visiems skoniams ir kišenėms. Nusipirkau savo svajonių BMW x5. Labai džiaugiuosi, kad radau šią įmonę.

 9. partecha.lt rašo:

  Manau tikrai naudingas pirkinys. Tik niekaip neprisiruošiu jo įsigyti. Juk avarijos atveju net policija pripažįsta vaizdo registratorių įrašus kaltininko nustatymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *